شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 2023
بازدید: 180

چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود ؟ این سوالی می باشد که اکثر پابجی باز هایی و مخصوصا کسانی که با گوشی این بازی جذاب را اجرا میکنند با ان روبرو میشوند.

چرا پابجی موبایل وارد بازی نمی‌شود

در ایران بازی پابجی فیلتر شده است و شما نمی‌تواند با اینترنت عادی گوشی خود، بازی را اجرا کنید و یکی از مشکلات اصلی بازیکنان وارد نشدن به بازی پابجی موبایل است.

حل مشکل وارد نشدن به پابجی موبایل برای اندرویدی‌ها :

راه حل اول :

برای عوض کردن آدرس آیپی خود می‌توانید از اپلیکیشن Next DNS استفاده کنید.

اپلیکیشن Next DNS این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا شما به یک آیپی آزاد و بدون فیلتر وصل شوید تا تمام محدودیت‌های فیلتری شما از بین برود.

از آنجا که بازی پابجی نیز از طرف کشور ایران فیلتر شده است شما باید قبل از اجرای بازی، وارد اپلیکیشن Next DNS شوید و فیلتر شکن را روشن کنید.

سپس چند لحظه صبر کنید تا آدرس آیپی شما عوض شود و با آبی شدن چراغ فیلتر شکن آدرس آیپی شما با موفقیت عوض می‌شود و شما می‌توانید بدون هیچ گونه محدودیتی از بازی پابجی استفاده کنید.

راه حل دوم:

اگر بنابر هر دلیلی به اپلیکیشن Next DNS دسترسی نداشته باشید، می‌توانید مراحل این قسمت را انجام دهید تا فیلتر بازی پابجی شما به صورت همیشه از بین برود.

نکته مهم: همه اپلیکیشن‌هایی که در گوشی استفاده می‌کند باید از گوگل پلی دانلود کنید چرا که اگر از سایت‌های نامعتبر اقدام به دانلود اپلیکیشن‌های مختلف کنید می‌تواند عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

برای رفع فیلتر باید وارد گوگل پلی خود شوید و سپس اپلیکیشن (DSN Changer (not root 3G/WIFI را در قسمت سرچ گوگل پلی جستجو کنید.

بعد از کلیک بر روی آیکون اپلیکیشن اقدام به دانلود اپلیکیشن کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود به اتمام برسد و سپس اپلیکیشن (DSN Changer (not root 3G/WIFI  را روی گوشی خودتان نصب کنید.

سپس وارد اپلیکیشن شوید و مجوزهای لازم را تایید کنید تا اپلیکیشن به صورت کامل برای شما باز شود، این مجوزها به خاطر دسترسی اپلیکیشن به قسمت آیپی دستگاه شما است و اگر اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

سپس وارد قسمت Cloudflare DNS شوید و ۱.۱.۱.۱ را به جای قسمت خالی وارد کنید و سپس گزینه ریستارت را انتخاب کنید تا گوشی شما با اپلیکیشن ارتباط برقرار کند.

پس از کامل شدن چراغ فیلتر شکن شما می‌توانید به راحتی از بازی پابجی استفاده کنید و دیگر مشکل وارد نشدن به بازی پابجی موبایل را تجربه نکنید.

از این روش به عنوان یکی از روش‌های حل مشکل وارد نشدن به پابجی موبایل استفاده می‌شود که در بین کاربران بسیار محبوب است.

در بیشتر مواقع این روش یکی از مطمعن طریق روش‌های رفع تحریم و فیلتر بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف است و شما می‌توانید برای رفع فیلتر اپلیکیشن‌های دیگر نیز از این ابزار استفاده کنید.

هر دو اپلیکیشن نام برده شده، در گوگل پلی موجود است و می‌توانید به راحتی دانلود و استفاده کنید و سعی کنید بازی یا اپلیکیشن‌های مختلف را از سایت‌های نامعتبر دانلود نکنید چرا که با این کار امنیت گوشی شما بسیار پایین خواهد آمد.

بازی پابجی در کشور ایران با مشکل لود شدن نقشه و بالا آمدن بازی مواجه است اما جای هیچ نگرانی ندارد چرا که با انجام مراحلی که در ادامه بررسی خواهیم کرد، به راحتی می‌توانید بازی را باز کنید و از هیجان بازی لذت ببرید.

در هنگام باز کردن بازی در صفحه اول اگر دکمه START را بزنید، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و به مدت طولانی در همان صفحه باقی می‌مانید و اگر واکنشی نشان ندهید بازی بسته خواهد شد.


برای رفع مشکل وارد شدن به پابجی موبایل باید ۲ مرحله زیر را دنبال کنید تا بتوانید بازی پابجی را بدون مشکل بر روی گوشی موبایل اجرا کنید.

۱.رم گوشی را خالی کنید. یکی از عواملی که باعث می‌شود موبایل شما هنگ کند، اشغال بودن فضای رم گوشی شما است و شما می‌توانید با بستن برنامه‌هایی که نیاز ندارید، مقدار بسیار زیادی از فضای رم گوشی شما آزاد خواهد شد.

در بیشتر موبایل‌ها مشکل اجرا نشدن بازی پابجی با خالی کردن فضای رم موبایل حل می‌شود اما اگر بنابر هر دلیلی بازی به درستی اجرا نشد، مراحل بعدی را دنبال کنید.

۲.به دلیل تحریم سرورهای بازی پابجی، بهتر است هنگام بازی از یک فیلتر شکن پر سرعت استفاده کنید. فیلتر شکن‌های بسیار زیادی در گوگل پلی موجود است اما اگر یک اشتراک سالیانه برای فیلتر شکن تهیه کنید، سرعت اینترنت بهتری هنگام بازی خواهید داشت.

یکی از فیلتر شکن‌های رایگان و کاربردی که نیاز شما را به صورت کامل برطرف می‌کند، فیلتر شکن Thunder vpn است که این فیلتر شکن را می‌توانید از گوگل پلی و سایت‌های معتبر دانلود کنید. این فیلتر شکن سرعت اینترنت شما را کاهش نمی‌دهد و بدون کوچک ترین قطعی و اختلال است در عین حال کاملا رایگان است.

نویسنده

سورنا فایل
فروشگاه فایل سورنا ، مرجع فروش فایل ، سورس ، اسکریپت و انواع فایل