شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 3187
بازدید: 428

نحوه ورود به سامانه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir

وزارت آموزش و پرورش برای جلوگیری از تشکیل پرونده های پر هزینه و کاغذی، قانون رتبه بندی معلمان را به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان اضافه کرد و فرهنگیان می توانند برای ورود به سامانه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir به این سایت مراجعه کنند.

نکته ای که برای ورود به سایت رتبه بندی وجود دارد این است که معلمان باید با توجه به رقم آخر کد ملی خود، در زمان اعلام شده به سامانه وارد شوند که در ادامه این بخش،‌ جدول زمانبندی ورود معلمان بر اساس رقم آخر کد ملی و نحوه ورود به سامانه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان ارائه شده است. اخیرا روابط عمومی آموزش و پرورش از تمدید مهلت بارگزاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی معلمان تا ۲۰ شهریور ماه خبر داد.

رقم آخر کد ملی از تا
0 چهارشنبه 26 مرداد 1401 شنبه 29 مرداد 1401
1 شنبه 29 مرداد 1401 دوشنبه 31 مرداد 1401
2 و 3 دوشنبه 31 مرداد 1401  چهارشنبه 2 شهریور 1401
4 و 5 چهارشنبه 2 شهریور 1401 شنبه 5 شهریور 1401
6 و 7 شنبه 5 شهریور 1401 دوشنبه ۷ شهریور 1401
8 و 9 دوشنبه ۷ شهریور 1401 چهارشنبه 9 شهریور 1401

نحوه ورود به سامانه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان

جهت ورود به سامانه اجرایی قانون ، آدرس rtb.medu.ir  را در مرورگر خود وارد کنید و در صفحه باز شده، کد ملی، کلمه عبور سامانه پروفایل و کلمه امنیتی را بنویسید و روی گزینه ورود کلیک نمایید.

نحوه ورود به سامانه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان

صندوق ذخیره فرهنگیان یک موسسه با هدف ایجاد وضیعیت معیشتی بهتر برای فرهنگیان بازنشسته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صندوق خیریه فرهنگیان می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار داده ایم، مطالعه نمایید.

نحوه ثبت نام در سامانه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir

معلمان برای بهره مندی از مزایای طرح تبه بندی باید در زمان مشخص شده با استفاده از کد ملی و رمز عبور سامانه پروفایل، وارد سامانه مربوطه شوند. اما اگر رمز حساب کاربری سامانه پروفایل را ندارند باید در سایت ثبت نام کنند که در ادامه این بخش، نحوه ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir ۱۴۰۱ ارائه شده است.

مهلت بارگذاری مدارک و ویرایش اطلاعات در سامانه رتبه‌بندی معلمان تا ۲۰ شهریور ماه تمدید شد.

نحوه ثبت نام در سامانه اجرایی قانون

ابتدا آدرس rtb.medu.ir را در مرورگر خود وارد کنید تا به سامانه اجرایی قانون ​رتبه بندی معلمان ۱۴۰۱ منتقل شوید و در صفحه باز شده، روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام سامانه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان

در این مرحله، کد پرسنلی، کد ملی و شماره همراه خود را وارد کنید و روی گزینه مرحله بعد بزنید تا کد تایید به شماره همراهتان پیامک شود.

ثبت نام در سایت رتبه بندی معلمان

اکنون باید کد ارسال شده را در سامانه وارد کنید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

نحوه بازیابی رمز در سامانه

یکی از مشکلاتی که کاربران سامانه های مختلف با آن مواجه هستند، فراموشی رمز عبور می باشد. یکی از امکاناتی که در سامانه  قرار گرفته است، بازیابی کلمه عبور می باشد. در ادامه این بخش، نحوه بازیابی رمز در سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir ارائه شده است.

نحوه بازیابی رمز در سامانه

ابتدا آدرس rtb.medu.ir  را در مرورگر خود وارد کنید تا به سامانه اجرایی قانون  منتقل شوید و در صفحه باز شده، روی گزینه بازیابی کلمه عبور کلیک نمایید.

نحوه بازیابی رمز در سامانه رتبه بندی معلمان

در این مرحله، کد ملی و شماره همراه خود را وارد کنید و گزینه مرحله بعد را بزنید.

بازیابی رمز در سامانه رتبه بندی معلمان

طرح به نام جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید در سامانه بزرگداشت مقام معلم اجرا می شود تا تاثیر معلمان بر ایجاد جامعی سالم از طریق پرورش مهارت های فردی و اجتماعی افراد را یادآوری کند که در مقاله زیر توضیح داده شده است.

تاثیر رتبه بندی معلمان در حقوق

سوالی که ذهن اکثر معلمان را درگیر کرده است، تاثیر در حقوق آن ها می باشد. همانطور که در قسمت های قبل گفته شد با ارتقای رتبه معلمان، مزایا و حقوق آن ها نیز افزایش خواهد یافت. این طرح معلمان را در پنح دسته رتبه بندی می کند.

هر کدام از معلمان بسته به اینکه در چه شرایطی هستند و در کدام رتبه قرار می‌ گیرند حداقل حقوق شان متفاوت است و در جدول زیر میزان افزایش پایه حقوق فرهنگیان مشمول قانون برای سال ۱۴۰۱ از رتبه 1 تا رتبه 5 قرار داده شده است.

رتبه حقوق پایه (ریال) درصد افزایش حقوق مبلغ حقوق نهایی (ریال)
۱ ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ ۴۵ ۸۱،۲۰۰،۰۰۰
۲ ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ ۵۵ ۸۶،۸۰۰،۰۰۰
۳ ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ ۶۵ ۹۲,۴۰۰,۰۰۰
۴ ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ ۷۵ ۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۵ ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ ۹۵ ۱۰۹,۲۰۰,۰۰۰

در سامانه فیش حقوقی فرهنگیان امکان مشاهده فیش حقوقی ارائه شده که در مقاله زیر توضیح داده شده است.

نویسنده

سورنا فایل
فروشگاه فایل سورنا ، مرجع فروش فایل ، سورس ، اسکریپت و انواع فایل