شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

تمامی فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند.تمامی حقوق مادی و معنوی هر فایل مربوط به صاحب آن می­باشد.مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته شده در سایت به عهده ارسال کننده آن می باشد و سایت هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد.کالاها و خدمات این سایت مشمول مالیات نمی باشد.
تمامی محصولات این سایت به صورت دانلودی بوده پس درصورتی که فایلی را خریداری نموده باشید امکان بازگشت وجه وجود ندارد مگر در توضیحات محصول با فایل خریداری شده مقایرت داشته باشد
همچنین درصورتی که محصول دارای مشکل باشد تا ۲۴ ساعت قابل مرجوع میباشد و پس از این زمان قابل برگشت نمیباشد هزینه پرداخت

درصورت قرار گرفتن محصول شما به صورت غیر مجاز داخل سایت ، صاحب اصلی محصول از بخش تماس با ما به بخش مدیریت اطلاع داده تا محصول توقف فروش شود

 

 برداشت وجه ، برای فروشندگان در تمام روز های هفته انجام میگردد

امکان برداشت وجه که توسط فروشنده از طریق شارژ حساب کاربری به کیف پول انجام شده است امکان پذیر نیست (برداشت وجه فقط از طریق فروش محصولات و بازاریابی امکان پذیر است)

هر بار میتوان یک بار درخواست وجه داد ، و پس از تسویه امکان برداشت مجدد امکان پذیر است

امکان تسویه فقط برای کاربران با نقش بازاریاب و فروشنده امکان پذیر است و گاربران عادی امکان تسویه حساب ندارند و وجه داخل کیف پول خود را میتوانند با خرید محصولات خرج کنند

مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل می باشد و لطفا قبل از ارسال فایل موارد زیر را رعایت فرمایید:
محتویات فایل بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد.
عدم ارسال فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد (در صورت نداشتن مجوز مربوطه).
عدم ارسال فایل هایی که به صورت رایگان در اینترنت موجود است.
عدم ارسال فایل هایی که متعلق به سایر افراد و بدون اجازه صاحب اثر می باشد.
مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته شده در سایت به عهده ارسال کننده آن می باشد و سایت هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد.
به طور کلی ارسال فایل های مخرب، توهین آمیز، دارای کپی رایت، مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی، سیاسی و اطلاعات مربوط به اشخاص ممنوع می باشد.
اگر فایل هایتان را پیش از این در سایر سایتهای مشابه آپلود کرده اید، فایل شما در صورتی برای فروش در سورنا فایل تأیید می گردد که قیمت درج شده توسط شما پایین تر از قیمت های درج شده در سایر سایت ها باشد.
امکان حذف فایل ها پس از تایید و قرار گرفتن آنها روی سایت وجود ندارد، تنها در صورت تمایل می توانید فروش فایل های ارسالی خود را ( به تعداد محدود ) برای مدتی مشخص متوقف نمایید.
اعمال برخی تغییرات در توضیحات فایل ارسال شده و همچنین تعدیل قیمت توسط مدیر سایت به منظور افزایش احتمال فروش فایل امکان پذیر است

هرگونه سوء استفاده از گردونه شانس نظیر ، تغییر ای پی جهت دریافت کد تخفیف های متوالی و یا موارد مشابه که توسط تیم پشتیبانی سایت سوء استفاده شناخته شود جرایم زیر را در پی دارد !
جرایم سوء استفاده :
* جریمه نقدی به مقدار سوء استفاده شده و منفی شدن در حساب کاربری
* مسدود شدن 30 روزه حساب کاربری و در برخی مواقع دائمی
* ارجاع به موارد ذینفع جهت پیگیری قانونی در برخی موارد
* حذف دسترسی محصولات در برخی موارد
* حذف دسترسی فروشندگی ، در صورتی که فروشنده سایت باشید

نیازمندی ها جهت فروش محصولات فیزیکی
1. داشتن مجوز کسب
2. داشتن ادرس ثابت فروشگاه
3. تایید شماره موبایل ، ایمیل و تلفن ثابت

*خط مشی های فروشگاه دیجی سورنا

  1. در صورت فروش هرگونه محصولات ممنوعه قوانین کشور ، محصول از سایت حذف و حساب کاربری شما بدون اخطار مسدود و مبالغ موجود در حساب بلوکه میشود! و اطلاعات شما جهت بررسی به مراجع قضایی ارسال خواهد شد!
  2. در صورت شکایت مشتری از شما تا 3 بار اخطار دریافت خواهید کرد و در مرحله سوم در صورت تایید شکایت مشتری جریمه نقدی خواهید شد!

در صورتی که تحویل مرسوله بیشتر از 72 ساعت زمان خواهد برد حتما در توضیحات لحاظ کنید

جهت تسویه مبالغ بین 10 هزار تومان تا 29 هزارتومان فروشندگان عزیز میتوانند از طریق بخش تیکت درخواست خود را ثبت کنند ! در صورت تایید درخواست توسط واحد مالی با کسر 5 هزارتومان کارمزد ، وجه باقی مانده با شما تسویه خواهد شد!

به منظور تسریع فرایند درخواست ، بررسی و واریز اطلاع زیر را در تیکت ، واحد مالی ارسال کنید!
1. نام و نام خانوادگی
2. مبلغ مورد نیاز جهت برداشت
3. شماره کارت
4. شماره شبا ( ضروری )
5. شماره موبایل دارای واتساپ

زمان تسویه : بسته به تایید واحد مالی در صورت کارت به کارت آنی پس از تایید و در صورت پایا طبق گردش های پرداختی سیستم پایا

توجه کنید وبسایت تنها جهت خرید و فروش فایل می باشد و فروشنده تنها موظف به فروش فایل سالم و طبق قوانین می باشد!

فروشنده مسئولیتی در قبال راه اندازی رایگان و ویرایشات محصول ندارد !

در صورت نیاز خریدار میتواند با پرداخت مبلغ تعیین شده توسط فروشنده و تایید شده توسط سایت نسبت به پرداخت آن در لینک پرداخت سایت به آدرس sorenafile.ir/pay اقدام کند.

هرگونه راه اندازی رایگان و … که در توضیحات محصول فروشنده می باشد ، تنها لطف فروشنده به خریدار می باشد و اختیاری است!

پرداخت های وجه خارج از سایت شامل هزینه های راه اندازی ، ادیت و هرگونه خدمات اضافه برای محصول که شامل هزینه می باشد تنها درگاه رسمی سورنا فایل به ادرس زیر مجاز است!

https://sorenafile.ir/pay

پورسانت فروشندگی 70% از هر تراکنش

پورسانت بازاریابی 5% تا 70% از فروشنده

پورسانت سایت 30% از هر تراکنش

پورسانت سایت در درگاه خارجی %10 از هر تراکنش

درصد فروشنده در درگاه خارجی 90% از هر تراکنش

کارمزد تسویه پیش از رسیدن به حد نصاب 5 هزارتومان

  • فروشنده طبق قوانین سایت موظف است به خریدار محصول 6 ماه پشتیبانی محصول ارائه کند.
  • راه اندازی محصول به صورت پیشفرض رایگان نمی باشد و فروشنده موظف به راه اندازی محصول نیست ، مگر به درخواست خود فروشنده رایگان باشد.
  • فروشنده موظف است آموزش راه اندازی محصول را به خریدار ارائه کند.
  • هرگونه توهین به فروشنده محصول به توجه به شرایط و نظر تیم پشتیبانی سورنا به جرایمی نظیر : مسدود سازی حساب – جریمه نقدی – حذف پشتیبانی محصول و یا حذف دسترسی محصول منجر گردد.
  • در صورت توهین فروشنده به خریدار ، با توجه به نظر تیم سورنا به مسدود سازی حساب به تایم مشخص و یا جریمه نقدی منجر می گردد.
  • فروشنده موظف است فایل ارائه شده را سالم و بدون ایراد و یا بدون مغایرت با توضیحات و پیشنمایش محصول ارائه کند . در صورت مغایرت یا مشکلات مربوطه ، خریدار میتواند تا حداکثر 24 ساعت نسبت به درخواست وجه اقدام کند.
  • در صورت عدم پشتیبانی فروشنده برای محصول ، فروشنده جریمه نقدی خواهد شد ! مدت پاسخگویی به خریدار از زمان ارسال تیکت پشتیبانی 48 ساعت می باشد.
  • در محصولاتی مانند سورس های بازی و گیم مود و … مسئولیت مچ کردن سورس با گیم مود  و یا … بر عهده خریدار می باشد. مگر سورس دارای باگ باشد. در صورتی که سورس توسط سایت بررسی شود و در باقی موارد بدون مشکل باشد و سورس فقط در سرور ما و یا … مشکل داشته باشد ، مسئولیت راه اندازی بر عهده خریدار است!

فروشندگان عزیز ، از زمانی که محصولی منتشر میگردد ، هرگونه تغییر عنوان محصول ، و محتویات و فایل های محصول به محصولی دیگر ممنوع بوده و جریمه نقدی در پی خواهد داشت!

در صورتی که قصد دارید محصولی را توقف فروش کنید تیکت ارسال کنید!

هرگونه فروش و به اشتراک گذاری محصولات دیگران که به صورت غیرقانونی و بدون اجازه فروشنده آن اقدام به فروش آن و یا به اشتراک گذاری رایگان در وبسایت سورنا فایل کنید ، منجر به توقف محصول در مرحله اول و سپس بنا به نظر تیم پشتیبانی سایت ، جریمه نقدی و یا مسدود سازی حساب را در پی دارد!

تیم پشتیبانی سورنا فایل اجازه اعمال تخفیف تا 30 درصد برای تمامی محصولات فروشندگان خود را بدون اعلام به فروشنده دارد ، و برای تخفیف های بیشتر از آن نیازمند تایید فروشنده می باشد.

در صورتی که خریدار طی مدت 24 ساعت از طریق دیدگاه یا تیکت یا روش های دیگر پشتیبانی اعلام مشکل در محصول کند ، تا زمان حل مشکل توسط خریدار و تایید تیم پشتیبانی ، تیم سورنا فایل اجازه دارد تسویه فروشنده را به تعویض بیاندازد