شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1965
بازدید: 168

بازی تک نفره Grand Theft Auto: San Andreas در ابتدا در سال 2004 منتشر شد. این بازی قبلاً اعتیادآور بود، اما پس از آن بازی چند نفره GTA San Andreas به نام SA-MP برای ارائه یک مد رایگان برای بازیکنان ایجاد شد تا نه تنها از تمام ویژگی های قبلی لذت ببرند. بلکه از بازی زنده با بازیکنان دیگر لذت ببرید. با اضافه شدن ویژگی چند نفره به بازی، ارزش یک سرور بازی قابل اعتماد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

یک سرور چند نفره در GTA San Andreas بسازید

لطفا دستورالعمل های زیر را برای ایجاد یک سرور SAMP دنبال کنید.

اولین چیز؛ مرورگر اینترنت خود را باز کنید و www.sa-mp.com را مرور کنید

همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، روی Downloads کلیک کنید.

با این حال، دانلود سرور لینوکس SA-MP نیز در وب سایت رسمی موجود است، در این آموزش به سراغ ساخت سرور در ویندوز می رویم، بنابراین ویندوز سرور SA-MP 0.3.7-R2 را انتخاب و دانلود می کنیم.

ابتدا فایل های دانلود شده خود را در پوشه SAMP استخراج کنید. در پوشه SAMP روی server.cfg راست کلیک کرده و با Notepad باز کنید.

Recon_password: admin pass، Lanmode: افرادی که از lan استفاده می کنند، Max player: Max در سرور

نام میزبان: نام سرور، Weburl: برای اینکه مردم وب را ببینند

به سادگی پارامترهای بالا را ویرایش کرده و تغییرات را ذخیره کنید. حالا Run را در ویندوز خود باز کنید و سپس cmd را تایپ کنید و روی OK کلیک کنید.

ipconfig را تایپ کرده و Enter را فشار دهید

پوشه SAMP خود را دوباره باز کنید و روی samp-server دوبار کلیک کنید.

کنسول را به حداقل برسانید و samp خود را باز کنید. از آنجا، می توانید بر روی افزودن سرور کلیک کنید. آدرس IP خود را وارد کرده و 7777 را به انتهای آن اضافه کنید. تبریک می گویم! اکنون همه چیز آماده است و می توانید بازی چند نفره GTA San Andreas را روی سرور خود بازی کنید. لذت بردن!

نویسنده

سورنا فایل
فروشگاه فایل سورنا ، مرجع فروش فایل ، سورس ، اسکریپت و انواع فایل